22 831 25 21 merserwis@merserwis.pl

Wzorcowanie mierników temperatury i specjalna oferta dla służb!

Z przyjemnością informujemy, że nasza oferta usług wzorcowania została poszerzona o specjalne wzorcowanie elektronicznych termometrów do pomiaru temperatury ciała ludzkiego na podczerwień (zarówno dousznych, jak i do czoła), kamer termowizyjnych do pomiaru temperatury ciała ludzkiego, a także zestawów do przesiewowego pomiaru temperatury ludzi, składającego się z kamery termowizyjnej i kalibratora Black Body. W treści specjalna oferta dla służb medycznych i wybranych instytucji państwowych!

Wzorcowanie wykonywane jest w naszym laboratorium badawczo-wzorcującym lub w miejscu instalacji (kamery stacjonarne) z zastosowaniem specjalnego typu kalibratora Presys T-30NIR-H, który jest przystosowany do kalibracji temperatury z bardzo dużą dokładnością, w zakresie pokrywającym się z temperaturą ciała ludzkiego.

Spójność pomiarowa zachowana jest przez zastosowanie wzorcowego, laboratoryjnego termometru o wysokiej rozdzielczości i dokładności. Podobnie jak w przypadku naszych pozostałych wzorców i kalibratorów jest on regularnie wzorcowany w zewnętrznym laboratorium akredytowanym, oferującym niską niepewność pomiaru.

Zakres temperatur 20 - 45 st. C
Emisyjność 0,98Typ wzorcowanych urządzeń:
  • Termometry douszne na podczerwień
  • Termometry do czoła na podczerwień
  • Kamery termowizyjne do temperatury ciała ludzkiego
  • Kamery termowizyjne i kalibratory black body do przesiewowego wykrywania osób z gorączką

  • Wzorcowanie kamer termowizyjnych Kamery termowizyjne370 zł +23%VAT
  • Wzorcowanie pirometrów Pirometry110 zł +23%VAT

Oferta specjalna dla służb!

Dla szpitali, służby zdrowia i instytucji państwowych (Policja, Straż Graniczna, Ratownictwo, Straż Pożarna) wykorzystujących termometry na podczerwień i małe kamery przenośne do przeciwdziałania rozprzestrzeniania się COVID-19, przygotowaliśmy specjalną ofertę na wzorcowanie wykorzystywanych przez nich przyrządów, realizowaną przez Laboratorium Badawczo-Wzorcujące Merserwis w swojej siedzibie przy ul. Andersa 10 w Warszawie.

W ramach jednej, niskiej ceny, zapewniamy kompleksową obsługę obejmującą wzorcowanie, transport w dwie strony (patrz: Regulamin D2D) i materiałami szkoleniowymi z obsługi termometrów na podczerwień.

- Całkowita opłata dla służb medycznych do końca 2020 roku: 50 zł netto/szt.
- Zamówienie można składać za pomocą naszego formularza

Przeczytaj również:

Badanie gorączki u ludzi za pomocą kamer termowizyjnych

Pomiar temperatury pirometrem

 

Ostatnio zmienianyśroda, 19 maj 2021 12:53
dotpay

Szczególnie polecamy

Z naszej oferty szczególnie polecamy aparaturę do pomiaru jakości energii elektrycznej: analizatory jakości energii i zasilania oraz analizatory parametrów sieci

Przyrządy wykorzystywane w laboratoriach i warsztatach: autotransformatory jednofazowe i trójfazowe, rezystory i oporniki suwakowe, oscyloskopy, zasilacze


Aparaturę dla branży energetycznej: przekładniki prądowe, kondensatory, systemy oceny efektywności energetycznej

Aparaturę do automatyki i kontroli: regulatory temperatury, wskaźniki tablicowe, rejestratory temperatury, termometry ostrzowe i inne...

Dystrybucja

Firma Merserwis jest bezpośrednim dystrybutorem w Polsce firm: Metrel, Sauermann-Kimo, Presys, Audio Precision, GW Instek, Graphtec, Hanyoung, Lascar Electronics, Meatest, DeltaOhm.

Jesteśmy również krajowym dystrybutorem firm: Sonel, Lumel, Czaki Thermoproduct, RelPol, Tanel, Budenberg i wielu innych...

Zapewniamy doradztwo, szkolenia, prezentacje oraz wzorcowanie mierników i serwis gwarancyjny oraz pogwarancyjny.

Dane kontaktowe

Merserwis Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k.
ul. Gen. Wł. Andersa 10
00-201 Warszawa, Polska
NIP: 5260058571

Kontakt
Tel: 22 831 25 21, 22 831 42 56
Fax: 22 887 08 52
E-Mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Godziny pracy
Dział Handlowy: Pon.-Pt. 8:00-16:00
Serwis Aparatury: Pon.-Pt. 8:00-16:00
Laboratorium Badawczo-Wzorcujące: Pon.-Pt. 8:00-16:00